המימד הסמוי

להפוך לארגון מתוחכם יותר.

נעים להכיר

ד”ר דן אשר, מומחה לחילוץ ידע סמוי ואינטראקציות בינאישיות מורכבות.  שימשתי בעבר כמנהל הידע וחדשנות בלמידה של ארגון ממשלתי גדול, תפקיד במסגרתו גיבשתי תפישות למידה וניהול ידע ארגוניות, מימשתי מתודות להטמעת למידה בשטח, עסקתי בניהול צוות מומחים ויחד עימם הובלתי אפיון והטמעת מגוון טכנולוגיות ותשתיות לתמיכה בלמידה וניהול ידע.

עולם הלמידה הארגונית והחיבורים שלו לעולם ניהול הידע הינם תחום עשייה מרכזי שלי כיום בעבודה כיועץ מול מגוון לקוחות החל מתהליכי אבחון, גיבוש תפישות, אפיון כלים טכנולוגים לניהול ידע, למידה בוידאו, טכנלוגיות מתקדמות להנגשה ואחזור, מערכות מידע וניהול ידע.

בעשור האחרון אני עוסק במחקר ופיתוח כלים לחילוץ ידע סמוי ולמידה ממומחים,  תחום בו גם ביצעתי את עבודת הדוקטורט שלי.  כיום אני מספק את השירות הייחודי הזה לארגונים שרוצים להצליח לשמר את הידע הארגוני של מיטב המומחים שלהם, עוד הרבה לפני שיחשבו לעזוב

מרבית חיי הבוגרים עסקו באנשים החל מעולם ההדרכה בצבא, דרך עולם הרווחה שם רכשתי יכולות קליניות ועד לקריירה ארוכה במגוון תפקידים ניהוליים בארגון ממשלתי גדול, שם למדתי שפה נוספת, מיומנויות רבות וזכיתי לעסוק באינטראקציות המורכבות ביותר, לפתח כלים  בעולם הפסיכולוגיה ולחנוך ולהדריך עובדים רבים.

הניסיון המצטבר שלי פיתח אותי במשך שנים רבות בתחום של מיומנויות בינאישיות לרבות מיומנויות ראיון, ניהול, משא ומתן והשפעה ובהמשך לכיוון של למידה ארגונית, ניהול ידע ושילוב הטכנולוגיה כביטוי לתפישות ארגוניות. אני מה שמכונה ‘PRACADEMIC’ – יודע לחבר מחקר ותיאוריה ליישום פרקטי.

אני אוהב ללמוד, סקרן, אוטודידקט, עם ראיה אסטרטגית, מזהה פתרונות מהר ויודע לדברר ולתווך בין גופים שמדברים בשפות שונות.  המימד הסמוי הוא זה שהכי מעניין אותי – שם נמצאים החיבורים והתשובות לקשר בין בני אדם לטכנולוגיה ובין כל אלה לישות הארגונית.

הצלחתי לסקרן ? אשמח לסייע, מוזמנים/ות להתקשר